Shqip

Takim pune nė Drejtori nė Kadastrale tė komunės sė Rahovecit

img img

Me qėllim tė realizimit tė pilot-projektit pėr testimin e Metodologjisė sė punės sė Agjencisė , sot me datė 01 dhjetor, pėrfaqėsues tė Komisionit pėr pilot projekt nga Agjencia kanė mbajtur njė takim pune me Drejtorin e Drejtorisė Kadastrale tė Komunės sė Rahovecit dhe me bashkėpunėtorėt e tjerė tė kėsaj Drejtorie. Meqenėse, Agjencia ka pėrzgjedhur njė nga zonat kadastrale tė kėsaj komunė pėr tė realizuar pilot-projektin pėr krahasim dhe verifikim tė dokumenteve, pėrfaqėsuesit e drejtorisė, nė takimin e pėrbashkėt u zotuan pėr pėrkrahje dhe mbėshtetjen tė pakursyer pėr Agjencinė nė mėnyrė qė Agjencia tė realizoj sa mė suksesshėm kėtė detyrė tė saj.​