Shqip
Kam pranuar fletë-njoftimin
 
Më shumë
Ēfarė bėhet pasi kėrkesa tė jetė vendosur
 
Më shumë
Gjej më shumë për KPA-në
 
Më shumë
KPA Webmap
Download your Decision
Public Access
Kërko
Kërko kpaonline:
Kėrkesat e AKP-sė Pronat nėn administrim

Kėrkoni sipas nr. tė parcelės:
Zgjedhni komunėn:
Shkruani nr. e parcelės:

Ju lutemi vėni re: Kur e pėrdorni kėtė aplikacion pėr tė kėrkuar njė pronė, duhet tė pėrdoret emri origjinal i komunės kadastrale. Tė dhėnat e AKP-sė bazohen nė informatat e dhėna nė kohėn kur ėshtė paraqitur kėrkesa prandaj nuk pasqyrojnė ndryshimet e bėra nga themelimi i komunave tė reja nė Kosovė.

Statistika
Kërkesa të paraqitura: 42751
 Kërkesa të vendosura: 42118
 Kërkesa të publikuara:
42751
Punësime
Pozita vendore 2
   
   
  Asnjė pozitė ndėrkombėtare e hapur
  Pėrplasjet Kosove – Serbi pėr regjistrat kadastral
Publikuar: 04-12-2021

Pėrplasjet Kosove – Serbi pėr regjistrat kadastral

Me datė 9 prill 2021 nė Radion Evropa e Lirė me seli nė Pragė tė Ҫekisė, ėshtė botuar njė artikull me titull: Pėrplasjet Kosove – Serbi pėr regjistrat kadastral. Nė kėtė artikull mund tė gjeni edhe prononcimin e Drejtorit tė Sekretarisė Ekzekutive tė Agjencisė Kosovare pėr Krahasim dhe Verifikim tė Pronės, Z. Naser Shala lidhur me kthimin e dokumenteve kadastrale tė zhvendosura nė Serbi gjatė periudhės 1998-1999.

arhiva e lajmeve
Parashikimi i dëbimeve
Data sot
05-12-2023
KPA-ja planifikon dėbimet e saja ne bashkepunim me agjencitė pėr zbatimin e ligjit dhe bėnė parashikimet javore. Duke klikuar ne datėn e poshtėcekur ,ju keni mundėsi pėr te hyre ne te dhėnat e komunės pėr dėbimin e planifikuar pėr atė jave.
21/07/2023 07/07/2023 28/04/2023 27/11/2020 23/10/2020
16/10/2020 25/09/2020 11/03/2020 10/03/2020 04/03/2020
06/02/2020 29/01/2020 28/01/2020 17/12/2019 12/12/2019
10/12/2019 05/12/2019 03/12/2019 27/11/2019 26/11/2019
E fillimit >>|
”Linjat e Hapura” tė AKP-sė
Mund tė na kontaktoni nga e Hėna gjer tė Premten (08:00-16:30) duke formuar numrin +381 38 249 936
Pėrkrahur nga
 
2008 © AKP Tė gjitha drejtat e rezervuara. Ueb disenj nga AKP
RSS